TECHNOLOGIA

Ecomatic Steamer

Podstawą myjni jest Ecomatic Steamer – urządzenie parowe, które jest najpotężniejszą wytwornicą pary na polskim rynku. Pozwala ono na bardzo szybkie i skuteczne mycie parą w branży samochodowej. Dotyczy to karoserii i elementów zewnętrznych samochodu, przestrzeni nadkoli i felg, komory silnika, bagażnika, a także przestrzeni we wnętrzu pojazdu i dokoła drzwi, a co najważniejsze, trudnodostępnych miejsc na połączeniu profili, pokryw, listew ozdobnych, zawiasów itp. Wytwarzana para wodna pod ciśnieniem 8-10 bar, nie tylko czyści, ale również dezynfekuje i odkaża myte powierzchnie. Jest ona w stanie dotrzeć do najmniej dostępnych zakamarków Twego auta, jak np. kanały systemu nadmuchu i ogrzewania, które po czyszczeniu parą pod ciśnieniem zostaną pozbawione wszelkich zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Para pod wysokim ciśnieniem odseparowuje brud i kurz od karoserii auta, natomiast resztki wilgoci zbierane są przy użyciu superchłonnych, miękkich ściereczek z mikrofibry. Po zabiegu mycia, każde auto pokrywane jest hydrowoskiem i ręcznie polerowane, co sprawia, iż pozostaje ono dłużej czyste i lśniące.

Produkty używane na myjni ręcznej

Ekologia

Minimalne zużycie wody

Światowe i lokalne programy oszczędnościowe opierają się o rozliczne badania wskazujące na niedobory wody pitnej oraz konieczność jej racjonalnego używania.

Zgodnie z raportem UNESCO w ciągu następnych 20 lat ilość dostępnej wody obniży się o 30%.

40% ludności świata nie ma dostatecznej ilości wody.

W Polsce również występują deficyty wody, największe problemy mają regiony Górnego Śląska, Krakowa, Łodzi i Kielc, a także Szczecin.

Ekologiczna myjnia parowa do umycia jednego auta potrzebuje od 2 do 3 litrów wody, co stanowi średnio 50 razy mniej litrów wody niż wymagają do umycia auta tradycyjne myjnie ręczne i bezdotykowe.

Dodatkowo należy podkreślić, że wszystkie kosmetyki, którymi pielęgnujemy Twoje auto są biodegradowalne, a w procesie mycia auta nie produkujemy ścieków

Ozonowanie samochodu Gdańsk

Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych, dlatego też zabieg ozonowania zapewnia całkowite odkażenie mikrobiologiczne i eliminację wszelkich przykrych zapachów.

ozon zabija: bakterie, wirusy, zarodniki, pleśnie

ozon niszczy: środki chemiczne powodujące skażenie (pochodzące z emisji z paneli, dywaników, izolacji, farb, lakierów do drewna i tworzyw sztucznych)

ozon eliminuje: przykre zapachy organiczne oraz nieorganiczne, niszczy lotne cząstki przenoszące zapachy, usuwając niepożądany zapach

Efekt ozonowania jest korzystniejszy, jeśli przed tym zabiegiem dokona się gruntownego sprzątania auta, w związku z powyższym specjalnie dla Was wprowadzamy dwa nowe pakiety usług VIP PLUS oraz VIP EXTRA pozwalające gratisowo skorzystać z usługi ozonowania