PRANIE TAPICERKI

Pranie tapicerki samochodowej Gdańsk

pranie foteli gdańsk

Przez lata w naszym samochodzie odkłada się brud, kurz i inne zanieczyszczenia które ze sobą wnosimy do pojazdu. Czasem zabrudzimy ja sami, jedzeniem lub napojami, bywa też że nasz nieostrożny mechanik zostawi po sobie w samochodzie pełno śladów ze smaru czy oleju. Sprawcami zanieczyszczeń bywają również przewożone zwierzęta lub dzieci. Ciastko, czekolada, guma do żucia, rozlana cola czy sok owocowy. To wszystko można usunąć. Często z pozoru czysta tapicerka trzyma w sobie wiele brudu. Aby odświeżyć wnętrze pojazdu sugerujemy pranie tapicerki samochodowej.

Przed praniem tapicerki

Po wypraniu tapicerki

Popularna metoda prania tapicerki samochodowej

Jest to obecnie najbardziej popularny sposób prania tapicerek. Polega na nałożeniu specjalnego preparatu, tzw. prespray’u na czyszczoną powierzchnię w celu odseparowania i rozpuszczenia brudu. Po określonym czasie za pomocą specjalnej maszyny – ekstraktora – nanoszony jest kolejny środek pod dużym ciśnieniem, a następnie szybko odsysany. Ma to na celu odessanie rozpuszczonych zanieczyszczeń wraz z presprayem. Nasi specjaliści z Fabryki Pary oferują swoje usługi w mieście Gdańsk – poniżej znajduje się nasz cennik.

PRANIE TAPICERKI SAMOCHOWEJ OD 350 ZŁ

PRANIE PODSUFITKI OD 100 ZŁ

PRANIE PODŁOGI OD 80 ZŁ

Czyszczenie skór Gdańsk

Aby jak najdłużej cieszyć się naszą tapicerką w nieskazitelnym stanie, konieczna jest jej regularna pielęgnacja. W codziennej pielęgnacji dobrze sprawdzają się np. chusteczki przeznaczone do czyszczenia tapicerki skórzanej. Często jednak mogą być nie wystarczające, aby utrzymać tapicerkę w nienaruszonym stanie zalecamy kompleksowe czyszczenie tapicerki skórzanej 1-2 razy w roku. Serwisowe czyszczenie tapicerki skórzanej polega na dogłębnym oczyszczeniu struktury skóry, usunięciu tłuszczu, kurzu i innych zanieczyszczeń z porów skóry, załamań, trudno dostępnych miejsc. Profesjonalne środki przeznaczone do czyszczenia skór są bezpieczne dla tapicerki, jak i skutecznie pomagają usuwać zanieczyszczenia. Po wyczyszczeniu tapicerka jest zabezpieczana. Na tapicerkę nakładana jest specjalna powłoka ochronna na skórę. W trakcie użytkowania powłoka ta chroni znajdującą się pod nią skórę przed wnikaniem wgłąb brudu oraz ścieraniem. To, co się brudzi i ściera to właśnie warstwa ochronna, dlatego wartą ja regularnie odnawiać.

CZYSZCZENIE SKÓR OD 220 ZŁ

SZYBKI KONTAKT

Skontaktuj się z nami i umów pranie tapicerki już teraz!

Zamów dokładne czyszczenie tapicerki w Twoim samochodzie. Zajmiemy się każdym rodzajem zabrudzenia, niezależnie czy chodzi o pranie boczków, foteli, kanapy czy całej podłogi.

Zadzwoń teraz i umów termin.

Napisz do nas przez formularz kontaktowy.