PRANIE DYWANÓW

Pranie dywanów Gdańsk Trójmiasto i okolice

Pranie dywanów Gdańsk
Doświadczona i ceniona firma Fabryka Pary Myjnia Samochodowa Gdańsk działająca od wielu lat na terenie Trójmiasta poszerza swoją ofertę o usługi prania dywanów i tapicerki z dojazdem do klienta na terenie Gdańska i okolic. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z usuwaniem najbardziej uporczywych plam.

Gwarantujemy najwyższą jakość i skupiamy się na realizowaniu najbardziej indywidualnych próśb dotyczących wsparcia w zakresie utrzymania czystości w meblach, dywanach i wykładzinach.

Dzięki naszemu doświadczeniu świetnie radzimy sobie z każdym zabrudzeniem. Korzystamy tylko z najlepszych, profesjonalnych środków chemicznych dostępnych na europejskim rynku, bezpiecznych dla skóry i otoczenia, bakterio i grzybobójczych.

Czyszczenie tapicerki domowej i samochodowej polega na uprzednim naniesieniu właściwego preparatu (pre spray) przy użyciu odpowiedniego opryskiwacza ciśnieniowego, a następnie odessaniu zanieczyszczeń i nadmiaru preparatu przy użyciu odkurzacza piorącego. Pracujemy na renomowanych sprzętach uznanych i sprawdzonych marek takich jak: Clinex, Aldis oraz Karcher. Przyjedziemy do Ciebie w Gdańsku i wypierzemy każdy dywan!

Idealnym dopełnieniem czyszczonej tapicerki jest ozonowanie. Ozonowanie należy do zabiegów ekologicznych, w pełni bezpiecznych dla człowieka. Regularne zabiegi ozonowania wpływają na poprawę jakości powietrza, a co za tym idzie na poprawę zdrowia zwłaszcza wśród alergików. Ozon zdezynfekuje nie tylko powietrze ale również znajdujące się w pomieszczeniu firany, zasłony, dywany, tapicerkę, ściany oraz wszystkie trudno dostępne miejsca.

Co daje ozonowanie?

Podejmiemy stałą współpracę z firmami, biurami, przedszkolami i innymi placówkami!

Co zapewniamy:

  • Zapewniamy szybki czas realizacji (możliwa nawet w dniu zamówienia).
  • Wystawiamy faktury Vat.
  • Ceny usług zawarte w cenniku są orientacyjne, ostateczną cenę ustalamy indywidualnie z klientem w zależności od rozmiaru mebli i liczby usług do wykonania.
  • Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki.