Przez lata w naszym samochodzie odkłada się brud, kurz i inne zanieczyszczenia które ze sobą wnosimy do pojazdu. Czasem zabrudzimy ja sami, jedzeniem lub napojami, bywa też że nasz nieostrożny mechanik zostawi po sobie w samochodzie pełno śladów ze smaru czy oleju. Sprawcami zanieczyszczeń bywają również przewożone zwierzęta lub dzieci. Ciastko, czekolada, guma do żucia, rozlana cola czy sok owocowy. To wszystko można usunąć. Często z pozoru czysta tapicerka trzyma w sobie wiele brudu. Aby odświeżyć wnętrze pojazdu sugerujemy pranie tapicerki samochodowej.

 

Popularna metoda prania tapicerki samochodowej

            Jest to obecnie najbardziej popularny sposób prania tapicerek. Polega na nałożeniu specjalnego preparatu, tzw. prespray’u na czyszczoną powierzchnię w celu odseparowania i rozpuszczenia brudu. Po określonym czasie za pomocą specjalnej maszyny – ekstraktora – nanoszony jest kolejny środek pod dużym ciśnieniem, a następnie szybko odsysany. Ma to na celu odessanie rozpuszczonych zanieczyszczeń wraz z presprayem. Nasi specjaliści z Fabryki Pary oferują swoje usługi w mieście Gdańsk – poniżej znajduje się nasz cennik.

PRANIE TAPICERKI SAMOCHOWEJ OD 150 ZŁ

PRANIE PODSUFITKI OD 70 ZŁ

PRANIE PODŁOGI OD 60 ZŁ

CZYSZCZENIE SKÓR

             Aby jak najdłużej cieszyć się naszą tapicerką w nieskazitelnym stanie, konieczna jest jej regularna pielęgnacja. W codziennej pielęgnacji dobrze sprawdzają się np. chusteczki przeznaczone do czyszczenia tapicerki skórzanej. Często jednak mogą być nie wystarczające, aby utrzymać tapicerkę w nienaruszonym stanie zalecamy kompleksowe czyszczenie tapicerki skórzanej 1-2 razy w roku. Serwisowe czyszczenie tapicerki skórzanej polega na dogłębnym oczyszczeniu struktury skóry, usunięciu tłuszczu, kurzu i innych zanieczyszczeń z porów skóry, załamań, trudno dostępnych miejsc. Profesjonalne środki przeznaczone do czyszczenia skór są bezpieczne dla tapicerki, jak i skutecznie pomagają usuwać zanieczyszczenia. Po wyczyszczeniu tapicerka jest zabezpieczana. Na tapicerkę nakładana jest specjalna powłoka ochronna na skórę. W trakcie użytkowania powłoka ta chroni znajdującą się pod nią skórę przed wnikaniem wgłąb brudu oraz ścieraniem. To, co się brudzi i ściera to właśnie warstwa ochronna, dlatego wartą ja regularnie odnawiać.

CZYSZCZENIE OD 130 ZŁ