Pranie tapicerki samochodowej

PRANIE TAPICERKI    

            Przez lata w naszym samochodzie odkłada się brud, kurz i inne zanieczyszczenia które ze sobą wnosimy do pojazdu. Czasem zabrudzimy ja sami, jedzeniem lub napojami, bywa też że nasz nieostrożny mechanik zostawi po sobie w samochodzie pełno śladów ze smaru czy oleju. Sprawcami zanieczyszczeń bywają również przewożone zwierzęta lub dzieci. Ciastko, czekolada, guma do żucia, rozlana cola czy sok owocowy. To wszystko można usunąć. Często z pozoru czysta tapicerka trzyma w sobie wiele brudu. Aby odświeżyć wnętrze pojazdu sugerujemy pranie tapicerki samochodowej.

 

            Jest to obecnie najbardziej popularny sposób prania tapicerek. Polega na nałożeniu specjalnego preparatu, tzw. prespray'u na czyszczoną powierzchnię w celu odseparowania i rozpuszczenia brudu. Po określonym czasie za pomocą specjalnej maszyny - ekstraktora - nanoszony jest kolejny środek pod dużym ciśnieniem, a następnie szybko odsysany. Ma to na celu odessanie rozpuszczonych zanieczyszczeń wraz z presprayem. Nasi specjaliści z Fabryki Pary oferują swoje usługi w mieście Gdańsk - poniżej znajduje się nasz cennik.

 

PRANIE TAPICERKI OD 120 ZŁ

PRANIE PODSUFITKI OD 50 ZŁ

PRANIE PODŁOGI OD 30 ZŁ

 

CZYSZCZENIE SKÓR

             Aby jak najdłużej cieszyć sie naszą tapicerką w nieskazitelnym stanie, konieczna jest jej regularna pielęgnacja. W codziennej pielęgnacji dobrze sprawdzają się np. chusteczki przeznaczone do czyszczenia tapicerki skórzanej. Często jednak moga być nie wystarczające, aby utrzymać tapicerkę w nienaruszonym stanie zalecamy kompleksowe czyszczenie tapicerki skórzanej 1-2 razy w roku. Serwisowe czyszczenie tapicerki skórzanej polega na dogłębnym oczyszczeniu struktury skóry, usunięciu tłuszczu, kurzu i innych zanieczyszczeń z porów skóry, załamań, trudno dostępnych miejsc. Profesjonalne środki przeznaczone do czyszczenia skór są bezpieczne dla tapicerki, jak i skutecznie pomagają usuwać zanieczyszczenia. Po wyczyszczeniu tapicerka jest zabezpieczana. Na tapicerkę nakładana jest specjalna powłoka ochronna na skórę. W trakcie użytkowania powłoka ta chroni znajdującą sie pod nią skórę przed wnikaniem wgłąb brudu oraz ścieraniem. To, co się brudzi i ściera to właśnie warstwa ochronna, dlatego wartą ja regularnie odnawiać.

 

CZYSZCZENIE OD 100 ZŁ