Ekologia

Minimalne zużycie wody

Światowe i lokalne programy oszczędnościowe opierają się o rozliczne badania wskazujące na niedobory wody pitnej oraz konieczność jej racjonalnego używania.

Zgodnie z raportem UNESCO w ciągu następnych 20 lat ilość dostępnej wody obniży się o 30%.

40% ludności świata nie ma dostatecznej ilości wody.

W Polsce również występują deficyty wody, największe problemy mają regiony Górnego Śląska, Krakowa, Łodzi i Kielc, a także Szczecin.

Ekologiczna myjnia parowa do umycia jednego auta potrzebuje od 2 do 3 litrów wody, co stanowi średnio 50 razy mniej litrów wody niż wymagają do umycia auta tradycyjne myjnie ręczne i bezdotykowe.

Dodatkowo należy podkreślić, że wszystkie kosmetyki, którymi pielęgnujemy Twoje auto są biodegradowalne, a w procesie mycia auta nie produkujemy ścieków.

 

Ozonowanie

Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych, dlatego też zabieg ozonowania zapewnia całkowite odkażenie mikrobiologiczne i eliminację wszelkich przykrych zapachów.

ozon zabija: bakterie, wirusy, zarodniki, pleśnie

ozon niszczy: środki chemiczne powodujące skażenie (pochodzące z emisji z paneli, dywaników, izolacji, farb, lakierów do drewna i tworzyw sztucznych)

ozon eliminuje: przykre zapachy organiczne oraz nieorganiczne, niszczy lotne cząstki przenoszące zapachy, uzuwając niepożądany zapach

Efekt ozonowania jest korzystniejszy, jeśli przed tym zabiegiem dokona się gruntownego sprzątania auta, w związku z powyższym specjalnie dla Was wprowadzamy dwa nowe pakiety usług VIP PLUS oraz VIP EXTRA pozwalające gratisowo skorzystać z usługi ozonowania

 

Pamiętaj!

Z ekologiczną myjnią parową Fabryka Pary chronisz środowisko!